00000000000 Утеплення фасадів у Львові: мінватою, пінопластом | Ціни | profbudGroup
hitruylew@gmail.com 0978688878‎0975446953‎0672541815 м. Львів

Утеплення фасадів

Будівельні роботи у Львові

Утеплення фасадів мінватою, пінопластом у Львові

Оздоблення та утеплення фасадів вимагає серйозного підходу. Необхідно правильно обрати матеріали та технологію, забезпечити професійний монтаж, запобігти місткам холоду.

Без якісної теплоізоляції досягти енергоефективності будівлі неможливо. А це позначається не лише на мікрокліматі у приміщенні та комфорті проживаючих, а й на рахунках за опалення. Саме тому професійні фасадні роботи, ціна яких сповна окупається економією у майбутньому – одна із найактуальніших пропозицій profbudGroup у Львові та Львівській області.

Сьогодні, коли паливна криза стала невід’ємним фактом нашого життя, вже ніхто не сумнівається, що стіни старих будинків потребують додаткового утеплення, а нові необхідно спочатку проектувати з урахуванням вимог теплоізоляції, в залежності від будівельних матеріалів та інших індивідуальних факторів.

Фасадні роботи: ціна, різновиди та особливості

Розцінки на теплоізоляцію напряму залежать від обраного матеріалу. Найбільш затребувані зараз дві технології:

  • Утеплення фасаду пінопластом. Пінопласт та пінополістирол – легкий, практичний, дешевий матеріал. Його легко обробляти та використовувати. Незначна вага не обтяжує конструкцію. Матеріал характеризується оптимальною вологостійкістю, проте потребує додаткового захисту від вогню.
  • Утеплення фасаду мінватою. Мінеральна вата стійка до механічних пошкоджень, не запалюється і паропроникна. Для її фіксації зазвичай потрібно більше дюбелів, ніж для пінополістиролу. Для невеликих об’єктів достатньо спеціального клею. Гнучкі плити легко вкладаються, а потім – також легко штукатуряться.

Використовуються і інші матеріали. Вони обираються з урахуванням конструкції будівлі, її розташування, умов. Це екструдований пінополістирол, плити з деревних волокон або натуральної пробки, піноскло, скловата, тощо.

Для створення комплексної теплоізоляційної системи окрім безпосередньо утеплювача також необхідні дюбелі та інші кріпильні елементи, кутові планки, монтажний клей, сітка для армування, ґрунтовка, штукатурка та фарба або інший оздоблювальний матеріал.

Утеплення фасадів під ключ від profbudGroup

Утеплення фасадів – обов’язковий етап будівництва. Якісний теплоізоляційний матеріал забезпечує цілий ряд переваг:

  • Комфортний мікроклімат в приміщенні;
  • Можливість приховати і вирівняти дефекти стін;
  • Підвищена звукоізоляція;
  • Захист від перегріву і промерзання;
  • Захист від вологи, цвілі, грибка, гниття.

Утеплення фасадів передбачає зовнішнє оздоблення, включаючи оштукатурювання, облицювання чи обшивку. Утеплення фундаментів обов’язково має бути міцним, зносостійким і довговічним, адже від цього залежить надійність та експлуатаційний термін всієї будівлі. Теплоізоляція комунікацій передбачає захист не тільки від холоду, але і від утворення конденсату. Також вона покращує показники вогнестійкості, шумопоглинання, теплопередачі.

Незалежно від обраного матеріалу, всі монтажні роботи мають бути проведені на найвищому рівні. Компанія profbudGroup пропонує фасадні роботи, ціна у Львові на які впишеться навіть у обмежений бюджет. Ми гармонійно поєднуємо накопичений досвід із сучасними технологіями. Наші фахівці допоможуть визначитися із системою теплоізоляції та відтворити її бездоганно та у визначений термін.

Залишіть свій номер телефону і ми зателефонуємо вам у зручний для вас час
Замовити послугу

×
Замовити дзвінок

×