00000000000 Бетонні роботи у Львові під ключ | Ціни | profbudGroup
hitruylew@gmail.com 0978688878‎0975446953‎0672541815 м. Львів

Бетонні роботи

Будівельні роботи у Львові

Бетонні роботи у Львові

Бетонні роботи – це повноцінний технологічний процес, в який входить цілий комплекс робіт для створення нерухомої основи з цементу, гравію, шлаку, піску, арматури під подальше зведення стін та покрівлі.

Розцінки на бетонні роботи залежать від спектра послуг, куди входить не лише монтаж фундаменту, а й сам підготовчий процес: розмітка території, планування, розробка землі, вирівнювання бортів котловану, забутовка основи, трамбування, посилення грунту, опалубні роботи, армування, доставка і безпосередньо заливка бетонної суміші, тощо.

Також бетонні роботи – це заливка стін та каркасних конструкцій, стяжка, сходи бетонні, ціна за роботу на які сповна окупається професійністю виконання. Всі ці послуги у Львові та Львівській області надає наша компанія profbudGroup.

Бетонні роботи: ціна, різновиди та особливості

Ціни на бетонні роботи у Львові залежать від обсягу та технології. Всі процеси можна розділити на дві основні категорії:

  • Підготовчі. У підготовчий етап входять всі попередні роботи: розробка проекту конструкції, планування, де будуть проводиться бетонні роботи і куди вивозиться земля з котловану або траншеї, розрахунок кількості бетону, вибір марки, його складу для замішування, розрахунок кількості сипучих матеріалів, вибір його типу, тощо. Це також розмітка місцевості, розробка котловану та влаштування опалубки. Будь-які бетонні роботи неможливі без опалубних. Також необхідно враховувати розташування комунікацій, закласти каналізацію, тощо. Проводяться роботи чітко за графіком.
  • Основні. До основного етапу відноситься заливка суміші в опалубку, рівномірне розподілення бетону по площині, сушка, трамбування, пресування, демонтаж опалубки, шліфування бетонної основи, гідроізоляція конструкції.

У будь-яких бетонних роботах надважливу роль відіграє арматура. Вона не дає вже застиглій суміші розійтися по сторонам, знімає навантаження, відіграє роль опори, попереджає деформації та зсуви. Для важких будівель та споруд використовуються зварна арматура, для більш простих задач – арматура зі спеціального дроту.

Також неможна забувати про температурні шви. Це стосується будь-яких бетонних конструкцій, довжина яких перевищує встановленні норми.

Бетонні роботи під ключ від profbudGroup

Проводити бетонні роботи можна по-різному: змішаними і комбінованими способами, в залежності від потреб конкретного проекту. Основна вимога – професіоналізм, який і пропонують наші майстри. Також компанія profbudGroup пропонує доступні ціни на бетонні роботи у Львові та Львівській області.

Серед інших переваг співпраці:

  • Професійний контроль на будь-якому етапі;
  • Чітке дотримання графіку та термінів;
  • Використання найкращих матеріалів та інструментів, сучасних технік;
  • Багатий досвід будівельників поєднаний із постійним професійним самовдосконаленням.

Замовляючи у нас бетонні роботи, ціна яких доступна навіть при скромному бюджеті, не доведеться самостійно перейматися через вибір матеріалів, організацію робочого процесу, якість та надійність результату. Всі турботи на себе візьме досвідчена бригада фахівців.

Залишіть свій номер телефону і ми зателефонуємо вам у зручний для вас час
Замовити послугу

×
Замовити дзвінок

×