00000000000 Будівництво парканів у Львові: бетонні, з металопрофілю | profbudGroup
hitruylew@gmail.com 0978688878‎0975446953‎0672541815 м. Львів

Паркани

Будівельні роботи у Львові

Будівництво парканів у Львові та області

Паркан на дачній ділянці може виконувати одразу кілька задач, іноді навіть протилежних: суто декоративну функцію при створенні ландшафтних композицій, зонування ділянки, огородження будинку від сторонніх очей, захист зелених насаджень, тощо.

Основні визначні критерії, що впливають на вартість монтажу огорожі у Львові та Львівській області – матеріал, висота, ширина та довжина паркану. Компанія profbudGroup працює з завданнями різної складності та забезпечує професійне втілення будь-якого проекту.

Огорожі та паркани: ціна, різновиди та особливості

Обираючи паркан, необхідно вивчити переваги та недоліки різних матеріалів:

  • Сітка-рабиця забезпечує освітленість всій території, аерацію ділянки, може слугувати опорою для культурних чи декоративних витких рослин. А от для захисту її недостатньо, адже вона прозора та її легко подолати.
  • Паркани з рваної цегли відрізняються привабливим зовнішнім виглядом, надійністю, міцністю, відсутністю необхідності догляду за поверхнею, відмінними захисними властивостями.
  • Огорожа з каменю дорожча, але надзвичайно стильна. Вона водночас декоративна та захисна, але потребує професійного спорудження, а іноді – додаткового укріплення грунту.
  • Паркан з металопрофілю – поширений, надійний та бюджетний варіант, популярний серед дачників і власників ділянок. Він невибагливий, легко встановлюється, має безліч кольорових рішень. З того ж матеріалу можна вирізати хвіртку чи встановити ворота.
  • Дерев’яний паркан – це різноманіття, естетика та екологічність. Але він вибагливий щодо зовнішніх умов та догляду. Щоб деревина була довговічною, вона потребує спеціальної обробки.
  • Переваги бетонного паркану – ціна, надійність, довговічність. Глухий бетонний паркан повністю приховує територію, а для більш цікавих дизайнерських рішень можна комбінувати матеріали між собою.
  • Кована огорожа завжди естетична та приваблива. Тут – безмежний простір для індивідуальних дизайнерських рішень. Також вона престижна, невибаглива та довговічна. Кованими можуть бути й інші декоративні елементи на ділянці, що створюють між собою єдиний ансамбль.
  • Жива огорожа – проста та мальовнича огорожа з живих рослин. Це нестандартне, оригінальне, але суто декоративне і сезонне рішення. Вона потребує постійного догляду, починаючи від правильної висадки.

Бетонний паркан, стовпчики, огорожа з каменю від profbudGroup

Плануючи будівництво парканів, в першу чергу необхідно визначитися з його призначенням, з тим, яку функцію він повинен буде відігравати на даній території. На основі цього фахівці profbudGroup допоможуть обрати ідеальний матеріал, розрахувати його кількість та обсяги робіт.

Вивчивши переваги кожного матеріалу, ми допоможемо визначитися. Наприклад, для дачної ділянки далеко від міста зазвичай достатньо дерев’яного паркану, який дозволяє рослинам дихати та отримувати сонячне світло. Для тимчасового відокремлення ділянки у місті пасує сітка. Для суцільної монолітної огорожі краще обрати залізобетонну конструкцію чи цеглу. Для декору ідеально пасує ковка, жива огорожа, невисокі компактні паркани з натурального каменю, тощо.

Окрім монтажу парканів, необхідно виконати й підготовчі роботи. Це планування, виміри, розрахунки, розмітка, її перенесення на ділянку, тощо. Іноді окремо необхідно встановити стовпчики для огорожі у Львові чи Львівській області. І на допомогу знову приходить наша компанія profbudGroup.

Залишіть свій номер телефону і ми зателефонуємо вам у зручний для вас час
Замовити послугу

×
Замовити дзвінок

×