00000000000 Укладання бруківки у Львові під ключ | Ціни | profbudGroup
hitruylew@gmail.com 0978688878‎0975446953‎0672541815 м. Львів

Бруківка

Будівельні роботи у Львові

Професійне укладання бруківки у Львові

Бруківка – матеріал, який був відомий ще нашим предкам сотні років тому. Звичайно, прогрес не стоїть на місці, і сучасні дороги часто покриваються асфальтом. Але мода повертається: укладання бруківки знов користується попитом, а такі дороги значно естетичніші, екологічніші та надійніші.

Бруківка нагадує товсту плитку, товщина якої розрахована на максимальну міцність покриття, адже воно вкладається на піщаний насип. Існує два основних різновиди, що відрізняються обробкою:

  • Колота. Груба обробка, форма – лише приблизна, без чіткої геометріє. Їхати по дорозі, вимощеній колотої бруківкою, досить некомфортно, а от для пішохідних доріжок чи декоративних композицій вона може стати справжньою знахідкою.
  • Пиляна. Відрізняється акуратністю обробки. В такому випадку монтаж бруківки забезпечує рівну, комфортну поверхню, яка не поступається асфальтовому покриттю. Зрідка така бруківка навіть піддається поліровці з лицьового боку.

Ціни на укладання бруківки також залежать від матеріалу. Найпоширеніші – граніт та піщаник. Граніт міцніший та привабливіший, піщаник – дешевший, з оригінальною фактурою.

Встановлення бруківки: ціна, різновиди та особливості

Укладання бруківки має цілий ряд переваг, які обумовлені властивостями матеріалу:

  • Морозостійкість. Міцна бруківка легко витримує численні цикли заморозки. Середній термін її служби складає 50 років.
  • Водопоглинання. Незначний його рівень забезпечує довговічність, адже взимку волога, що просочилася у середину, замерзає та руйнує матеріали.
  • Міцність. Бруківка стійка до деформації, стискання, вигинів та інших механічних впливів. Вона не боїться пошкоджень і навантажень, ультрафіолету, опадів, тощо.
  • Біостійкість. Природний матеріал стійкий до появи грибку, цвілі, паразитів, тощо.
  • Зручність. Бруківку не лише легко вкладати, а й просто ремонтувати. Пошкоджені фрагменти достатньо замінити. За необхідності, її можна обережно розібрати та використати знову.
  • Розмаїття. Сучасна бруківка – це різноманітні форми, розміри та кольори, тож можна сміливо втілювати будь-які дизайнерські рішення.

Ще одна перевага професійного встановлення бруківки – ціна. Наша компанія profbudGroup пропонує низькі розцінки, а всі витрати сповна окупаються якістю та надійністю результату.

Монтаж бруківки під ключ від profbudGroup

Щоб покриття було якісним та надійним, їм мають займатися досвідчені професіонали. У Львові та Львівській області укладання бруківки з ціною за роботу на доступному рівні пропонує компанія profbudGroup.

Окрім класичної гранітної бруківки та піщанику, вона також буває вібролитою чи вібропресованою бетонною, мармуровою, клінкерною, тощо. Також вирізняється декоративна кольорова бруківка, тротуарна плитка. Щоб вибрати правильний і релевантний різновид, необхідно врахувати кілька параметрів: тип навантаження, цільове призначення, тип відведення талих і стічних вод.

Наші майстри виконають всі будівельні та ремонтні роботи від початку планування до оздоблення, декору та введення об’єкту в експлуатацію. Бруківка за умови правильного монтажу ідеально підходить як для мощення автомобільних доріг, так і для декорування дачних чи присадибних ділянок.

Залишіть свій номер телефону і ми зателефонуємо вам у зручний для вас час
Замовити послугу

×
Замовити дзвінок

×