00000000000 Покрівельні роботи у Львові під ключ | Ціни | profbudGroup
hitruylew@gmail.com 0978688878‎0975446953‎0672541815 м. Львів

Монтаж дахів

Будівельні роботи у Львові

Покрівельні роботи у Львові

Дах – один із найважливіших елементів будь-якого будинку. Його призначення – захист будівлі від атмосферних опадів, механічного впливу, збереження тепла, звукоізоляція, тощо. Стан покрівлі впливає на стан будинку в цілому: як на зовнішнє та внутрішнє оздоблення, так і на загальний мікроклімат у приміщенні.

Саме тому надзвичайно важливо, щоби покрівельні роботи у Львові та Львівській області виконували справжні фахівці. Майстри компанії profbudGroup працюють суворій відповідності до актуальних технологій та норм.

Дах – це багатошарова конструкція, кожен шар якої виконує свої власні задачі. Всі разом вони утворюють покрівельний пиріг, який при правильному монтажі можна роками експлуатувати без додаткових витрат.

Будівництво даху вимагає створення попереднього проекту і точних інженерних розрахунків. Будь-яка покрівля складається з обов’язкових складових: зовнішнє покриття, решетування з дерев’яних брусків, кроквяна система, а також – гідро-, тепло-, пароізоляція, вентиляція, водостік, тощо.

Утеплення даху: ціна, різновиди та особливості

Монтаж та утеплення даху у Львові – складний комплексний процес.

  • Покрівля – лише зовнішнє оздоблення, яке монтується на несучу конструкцію та ізоляцію. Дешеве та практичне – покриття даху металопрофілем, естетична класика – черепиця, її сучасна інтерпретація – покриття даху металочерепицею. Використовуються й інші матеріали.
  • Кроквяна система – жорстка основа, що складається з основних опор та обрешітки. Для важкого оздоблення чи облаштування функціонального даху конструкція потребує додаткового зміцнення.
  • Теплоізоляція – основний шар. Одна з переваг якісного утеплення даху – ціна роботи, що сповна окупається економією на опаленні приміщення. Влітку ж утеплювач зберігає прохолоду. Найпоширеніші матеріали – мінеральна вата, скловата, тощо. Необхідно не лише правильно обрати, а й попередити утворення містків холоду.
  • Для утворення вентиляції необхідна контробрешітка, що й створює вентиляційний простір. Правильне проектування та перекриття даху у Львові – запорука його надійності та довговічності.
  • Пароізоляція перешкоджає попаданню пари з будинку в утеплювач. Вона кріпиться до несучих дерев’яних елементів з внутрішньої сторони теплоізоляції.
  • Гідроізоляція – другий основний шар після утеплювача. Вона захищає від опадів, конденсату, скупчення вологи. Для цього використовується гідроізоляційна плівка чи супердифузна мембрана, що вкладається без вентиляційного простору.

Можливе й облаштування інших додаткових шарів, що залежить від вимог до об’єкту та зовнішніх умов. Також поширене різноманітне декоративне оздоблення, на кшталт фарбування дахів у Львові. Такі послуги також пропонує компанія profbudGroup.

Монтаж дахів під ключ від profbudGroup

Якісна покрівля повинна бути надзвичайно міцна, водонепроникна та морозостійка. Суттєве значення має і естетичний аспект, адже зовнішній вигляд даху разом із фасадом – візитна картка дому та його господарів.

Кожен елемент, починаючи від кроквяної системи і закінчуючи утепленням і покриттям, виконує свою важливу функцію. Порушення технології покрівельних робіт тягне за собою надсерйозні наслідки. До того ж, будь-які негаразди в перспективі призводять і до суттєвих фінансових витрат на ремонтні роботи та відновлення.

Тому краще один раз звернутися до професіоналів компанії profbudGroup. До того ж, ми пропонуємо доступні розцінки на покрівельні роботи, які впишуться навіть у обмежений бюджет.

Залишіть свій номер телефону і ми зателефонуємо вам у зручний для вас час
Замовити послугу

×
Замовити дзвінок

×